Get Adobe Flash player

Galeria

Dożynki 2016

Ta galeria zawiera 1 zdjęcie.

Przy pięknej, słonecznej pogodzie rolnicy  i wszyscy przybyli mieli możliwość przeżycia corocznego, ważnego wydarzenia jakim są tradycyjne chodeckie dożynki.

Czytaj więcej

2 CHODECKIE ZABAWY NA WODZIE – FOTORELACJA

W minioną sobotę, 23 lipca 2016r. na plaży miejskiej w Chodczu  odbyły się „2 CHODECKIE ZABAWY NA WODZIE”.
Impreza została zorganizowana przez Burmistrza Chodcza Jarosława Grabczyńskiego przy współpracy Szkoły Pływania FALA. Podobnie jak w ubiegłym roku cieszyła się dużym zainteresowaniem. W licznych konkurencjach udział wzięli zarówno dorośli jak i dzieci.

Źródło: www.kujawy.info

Czytaj więcej

Kupała 2016

Ta galeria zawiera 37 zdjecia.

Czytaj więcej

PIKNIK W ZALESIU – FOTORELACJA

W dniu 23 czerwca 2016 roku przy szkole w Zalesiu odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Sołectwo Zalesie, Sołectwo Kublowo oraz OSP Zalesie.
Na przybyłych gości czekały liczne atrakcje, organizatorzy przygotowali zawody w przeciąganiu liny, quiz dla nauczycieli i poczęstunek dla dzieci.

RODZINA 500+ – FOTORELACJA

W ramach kampanii promocyjnej rządowego programu Rodzina 500+, w-ce Wojewoda Pan Józef Ramlau oraz pracownicy Kujawsko Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego z Bydgoszczy odwiedzili w miniony wtorek, tj. 21.06.2016 naszą gminę.
Na spotkaniu, które odbyło się na hali sportowej w Chodczu przekazali istotne informacje dotyczące programu. Zainteresowani mogli osobiście zadawać pytania pracownikom Urzędu Wojewódzkiego w BUSIE-500+ zaparkowanym przed halą sportową. Z okazji wizyty Wojewody, młodzież z Samorządowego Zespołu Placówek Oświatowych rozegrała mecz o Puchar Wojewody Kujawsko Pomorskiego.

II CHODECKI PRZEGLĄD ORKIESTR DĘTYCH

W sobotę 28 maja mieszkańcy Chodcza oraz licznie zgromadzeni goście mieli możliwość uczestniczenia w obchodach Dnia Matki oraz  II Chodeckim przeglądzie Orkiestr Dętych.

Już od godziny 10:00 na osoby przybyłe na Plac Kościuszki czekała degustacja  pysznych ciast i innych specjałów  przygotowanych przez radę rodziców, zaś od godziny 15:00 rozpoczęły się występy dzieci i młodzieży z Samorządowego Zespołu Placówek Oświatowych w Chodczu poświęcone wszystkim matkom z okazji ich święta. Na dzieci czekały liczne atrakcje  takie jak malowanie twarzy, zabawy z masa solną i wiele innych.

Czytaj więcej