Get Adobe Flash player

LGD Dorzecza Zgłowiączki

LGD – HARMONOGRAM SPOTKAŃ OTWARTYCH

Stowarzyszenie LGD Dorzecza Zgłowiączki zaprasza mieszkańców poszczególnych gmin  na spotkania otwarte mające na celu współtworzenie LSR na lata 2014-2020.
Chcesz mieć wpływ na rozwój twojej miejscowości/gminy przyjdź !!!

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

Działalność Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki w Choceniu w ramach PROW

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko – Pomorskiego dnia 29.01.2009 r. został złożony wniosek o wybór Lokalnej Grupy Działania (LGD) do realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) oraz wniosek o przyznanie pomocy na rok 2009 w ramach działania 4.31 – Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania. Umowa o warunkach i sposobie realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju  została podpisana 3.07.2009 roku, a środki finansowe przeznaczone na realizację LSR wyniosły 11 110 952 zł.

Czytaj więcej

Działalność Stowarzyszenia LGD Dorzecza Zgłowiączki w ramach środków z PO RYBY

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki powstało w 2007 roku, na początku liczyło 21 członków, z biegiem lat dołączyli do jego grona nowi przedstawiciele, obecnie liczy  112 osób. Na mapie Województwa Kujawsko-Pomorskiego należy szukać nas na południowym- wschodzie, zajmujemy obszar 10 gmin Powiatu Włocławskiego. Są to gminy: Boniewo, Brześć Kujawski, Chodecz, Choceń, Fabianki, Izbica kujawska, Lubanie, Lubień Kujawski, Lubraniec,  Włocławek.

Czytaj więcej

Poezja twórców z terenu Stowarzyszenia LGD Dorzecza Zgłowiączki.

                 Mamy wspaniałą informację dla wszystkich osób, które zajmują się pisaniem poezji. W najbliższym czasie planujemy wydać publikację wraz z wierszami twórców z terenu naszego Stowarzyszenia lub osób, piszących o naszym Stowarzyszeniu. Wszyscy chcący zaprezentować swoją twórczość na łamach naszej publikacji zachęcamy do przesyłania swoich dzieł na adres naszego Stowarzyszenia.

Czytaj więcej

Film promujący Stowarzyszenie LGD Dorzecza Zgłowiączki.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z filmem promującym Stowarzyszenie LGD Dorzecza Zgłowiączki.

Film

Konkursy LEADER Małe Projekty – IV nabór.

Konkursy LEADER Małe Projekty – IV nabór